Bc. Lukáš Ferenc - gold

Kdo investoval do rekreačních objektů prodělal „gatě“

Jak si vedou aktuálně ceny rekreačních objektů? Jdou ceny razantně dolů?

Zájem , o rekreační objekty výrazně klesá. Prodej chalup se propadl meziročně o 41% a pravděpodobně může být ještě hůře. 

Jak to vypadá s údaji z katastru nemovitostí?

Jaké je řešení situace týkající se s poklesem cen?

Obecně platí u jakékoliv nemovitosti, že pokud není nutné aktuálně získat z prodeje finanční prostředky, nedělejte to. Co se určitě vyplatí, tak bude trpělivost. Ceny rekreačních objektů se opět vyhoupnou výše, ale bude potřeba vyčkat delší období. Ceny poklesu v procentuálním vyjádření jsou vyšší než u standartního typu nemovitostí, ale určitě je potřeba říci, že tyto nemovitosti jsou předmětem zájmu ze strany kupujících v době hojnosti. Související situace tedy kopíruje aktuální ekonomickou situaci na trhu, a proto není dostatečný zájem takový typ nemovitosti, kterým jsou rekreační objekty pořizovat. To samo o sobě určuje nízké ceny, za které se aktuálně takové nemovitosti dají prodat. 

Jestliže Vám finanční situace neumožňuje ponechat si aktuálně svou rekreační chatu či chalupu a přemýšlíte-li o jejím prodeji. Nejvhodnější období právě začalo a je potřeba ji co nejdříve nabídnout k prodeji. 

Pokud se obrátíte přímo na mě, rád Vám pomohu a buď telefonicky nebo osobně probereme Vaší osobní situaci a zvolíme pro Vás optimální postup. Reference mých klientů naleznete zde: REFERENCE MAKLÉŘE

Pokud na sebe ponecháte kontakt níže, budu Vás obratem kontaktovat

Zde mi můžete poslat DOTAZ

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Bc. Lukáš Ferenc

Bc. Lukáš Ferenc

Lukáš Ferenc, realitní specialista na lokalitu Praha a Střední Čechy, www.nejlepsimakler.eu, tel.č. 774739631

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.