Bc. Lukáš Ferenc - gold

Nabídka prodeje domu - vhodné jako investiční nemovitost

REZERVOVÁNO - Prodej vícegeneračního rodinného domu, 270 m2, pozemek 973 m2, Šlovice u Plzně

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení pro početnou rodinu se samostatnými dvěma bytovými jednotkami, investici, nebo dům pro bydlení s možností pronájmu druhé bytové jednotky k pronájmu? Máte spoustu věcí a nemáte je kam uložit?

Pokud alespoň v jednom případě odpovídáte ANO, pak si dovolujeme Vám nabídnout dvougenerační rodinný dům v obci Šlovice u Dobřan nedaleko Plzně. V přízemí naleznete bytovou jednotku o dispozici 3+1, v 1. patře pak najdete vstup na terasu a další bytovou jednotku o stejné dispozici 3+1. Výhodou domu je kompletní podsklepení, kde se nachází prostorná garáž, prádelna s koupelnou, místnost na skladování a kotelna. Voda je zajištěna z vlastní studny a případně plyn se nachází na hranici pozemku. V obci není dostupná kanalizace a proto odpadní vody jsou svedeny do septiku s přepadem. Vytápění je zajištěno funkčním kotlem na tuhá paliva, a je tedy možné vytápění uhlím či dřevem. Náklady na vytápění se i v dnešní době pohybují okolo 25 000,- Kč za rok. Objemný zásobník umožňuje, že přiložit do kotle postačí 1x – 2x týdně. Dům je po částečné rekonstrukci a je zateplena střecha i fasáda polystyrenem 10 cm.

Na zahradě se dále nachází garáž pro dva vozy, prostorná dílna s pochozí půdou, terasa s grilem pro příjemné posezení, letní kuchyně, přístřešek pro parkování a několik dalších prostor na různé využití.

Dům lze financovat hypotečním úvěrem a je vhodný pro velkou rodinu, rodinu s podnikatelským záměrem spočívající v pronájmu jednoho bytu, či možnosti pronajmout celý dům, čímž může být tato nemovitost také vhodná jako investiční nemovitost a tím lze ideálně případně také pokrýt hypoteční náklady.

Obec Šlovice u Dobřan je v blízkosti nájezdu na dálnici D5, obcí projíždí místní autobus a v nedalekém městě Dobřany nalezneme veškeré občanské vybavení včetně školy, školky nebo nákupního centra. Nemovitost se nachází pouze 10 minut od Plzně.

Současní majitelé dům i zahradu opečovávali s láskou a proto je ve velmi pěkném udržovaném stavu bez nutnosti dalších nutných investic. Rádi by ho prodali rodině nebo jednotlivci, který si k němu vytvoří kladný vztah a bude o něj dále pečovat.

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat, budu se na Vás těšit na prohlídce, kterou si s Vámi domluvíme telefonicky.

Pozn.: Doposud nebyl vypracován štítek energetické náročnosti budovy, proto je inzerován v hodnotě „G“.

 

 

Cena nemovitosti 7.290.000 Kč

Dokumentace k nemovitosti

Prozatím není přiložena dokumentace k pozemkům.

Další informace

další náklady

V ceně zahrnuto:

provize RK, právní servis, advokátní úschova

Technické informace
Plocha pozemku: 973 m2
Zastavěná plocha:  ? m2
Podlahová plocha: 270 m2 
Umístění objektu: klidná část obce / polosamota
Inženýrské sítě: elektřina, voda studna, septik s přepadem, plyn na hranici pozemku
Stáří objektu: 1969
 
Termíny prohlídek

Termíny prohlídek: 

po dohodě a makléřem

Sledujte nás

Tento pozemek je Vám na dosah...

+420 774 739 631

k dispozici od 09:00 – 20:00

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.