Bc. Lukáš Ferenc - gold

Nabídka pronájmu bytu 3+1 Praha

PRONÁJEM - Pronájem bytu Praha 6, 3+1, 80 m²,
Radčina, Praha

Fotogalerie - Pronájem bytu Praha 6 radčina

Popis nemovitosti - Pronájem bytu Praha

Nabízíme Vám exkluzivně dlouhodobý pronájem bytu 3+1/L, o celkové ploše 80 m² včetně veliké lodžie (10m²) + 3m² sklep. Byt prošel kompletní a velice zdařilou rekonstrukcí a nachází se ve velice žádané lokalitě Praha 6 – Liboc. Aktuálně probíhá zvětšení lodžie z původních 2x 3m2 na celkových 10 m2, kdy tato lodžie bude zasklená a je podél obývacího pokoje a kuchyně. Na lodžii budou k dispozici el. zásuvky pro případné využití zapojení grilu při letním posezení a také osvětlení.

Byt se skládá z těchto místností: pokoj 12,1 m², ložnice 14,4m², obývací pokoj 20,3m², kuchyně 10,3m², šatna 3,2 m², koupelna 2,7m², WC 1 m². Byt se pronajímá kompletně zařízený tak jak je zřejmé z fotografií, pouze bez televize v obývacím pokoji, rotopedu v pracovně.
Ložnice a druhý pokoj, který skvěle poslouží jako dětský nebo jako pracovna, jsou totiž neprůchozí.
Po vstupu do bytu procházíte prostornou předsíní, ze které je vstup do šatny s velkou vestavěnou skříní. Dále je zde vstup do obývacího pokoje, kuchyně, nebo koupelny se sprchovým koutem a WC, které je řešené samostatně. Okna u obývacího pokoje a ložnice jsou situovány do zeleně. U domu se nenachází žádná rušná silnice, která by obyvatele jakkoliv obtěžovala a v okolí domu je dostatek veřejných parkovacích míst. V celém bytě jsou řešeny podlahy vkusně zvolenou kvalitní vinylovou podlahou a v koupelně a na WC dlažbou, všechna okna prošla také výměnou za kvalitní plastová okna.

V přízemí domu potěší menší útulná restaurace se zahrádkou, kde je v letním období příležitost využít venkovní posezení, avšak prioritou je soulad stanov SVJ pro tento dům tak, aby nedocházelo k rušení obyvatel domu. Restaurace se uzavírá nejpozději v 21.30 hod. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost a dopravní spojení, předností je také blízkost přírodního parku Šárka, který je v docházkové vzdálenosti a stejně tak obora Hvězda. V domě je zabezpečení ve formě kamerového systému a úklid všech společných částí domu je zajišťován externí úklidovou firmou.

Skvělá je také dostupnost, protože aktuálně v rámci prodloužení tramvajové trati se dům nachází nedaleko plánované zastávky Vlastina. Spuštění tramvajové dopravy se plánuje koncem tohoto roku. Aktuálně je u domu autobusová zastávka Vlastina. Dopo­ručujeme prohlídku nemovitosti po předchozí domluvě s makléřem kdykoliv nebo online rezervaci z webu makléře www.nejlepsimakler (tečka) eu

Výše pronájmu bez služeb

26.000,- Kč

Další informace

další náklady

V ceně zahrnuto:

nájemní smlouva, předávací protokoly, přepis energií, provize RK

V ceně nezahrnuto:

poplatky 5.800,- Kč (vodné, stočné, elektřina, + další poplatky související s provozem bytu)

52.000,- Kč (kauce / jistota ve výši dvou měsíčních nájmů)

Celkový náklad při podpisu nájemní smlouvy / rezervační smlouvy:

Nájemné 26.000,- Kč za 1. měsíc

Poplatky 5.800,- Kč

Kauce 52.000,- Kč

Celkem 83.800,- Kč

Technické informace
K nastěhování od: 01.05.2023
Plocha podlahová: 70 m2
Plocha lodžie: 2x 5 m2
Plocha sklepa: 3 m2
Podlaží: 4. podlaží z 4 podlaží 
Stav objektu: po rekonstrukci
Konstrukce: panelová
Vnitřní příčky: cihla
Umístění objektu: klidná část obce
Stáří objektu: 1978
Rok rekonstrukce: 2018
Vydaný certifikát: D
Počet bytů v domě: 16
Termíny prohlídek

Středa 22.3.2023 v čase od 17:00 – 18:30 hod

Sledujte nás

Tento byt je Vám na dosah...

+420 774 739 631

k dispozici od 09:00 – 20:00

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.