Bc. Lukáš Ferenc - gold

Rezervace prohlídky

zde si můžete rezervovat termín prohlídky nemovitosti k pronájmu

Perfektní! Děkuji za vyplnění dotazníku a nyní proveďte rezervaci termínu prohlídky...

Vyberte si nemovitost o kterou máte zájem a vytvořte online rezervaci prohlídky po kliknutí na tlačítko níže!

Setkáváte se při hledání pronájmu s odmítnutím ze strany pronajímatelů? Odpovězte pravdivě na několik otázek, které dají pronajímateli možnost vás lépe poznat a důvěřovat vám. Tak získáte velkou výhodu před zájemci, kteří o sobě nejsou ochotni tyto informace sdělit.

Ukažte že vy komunikovat umíte a nic neskrýváte. Poskytněte co nejvíce informací o sobě, reference z předchozího bydliště, pracoviště apod. Zvýšíte svou šanci získat kvalitní bydlení a důvěru pronajímatele.

Vyplňte „DOTAZNÍK NÁJEMNÍKA“ po vyplnění budete automaticky přesměrováni na rezervační stránku, kde si online vyberete termín prohlídky konkrétní nemovitosti, která Vám co nejvíce vyhovuje. Pokud nakonec Vámi vybraný pronájem nebude to pravé, budu Vám zasílat další mé nabídky do emailu. 

DOTAZNÍK NÁJEMNÍKA

V případě souhlasu zaškrtněte vyhovující volbu. Odpovězte prosím pravdivě, souhlasná odpověď nemusí znamenat nedostupnost bydlení.
DOTAZNÍK NÁJEMNÍKA POUČENÍ: Zájemce o pronájem v souladu se zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění, a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, uděluje souhlas se zasíláním obchodních sdělení zprostředkovatele Bc. Lukáš Ferenc, IČO 88228754, tel.číslo 774739631, email: ferenc@nejlepsimakler.eu (fyzická osoba podnikající zapsaná v živnostenském rejstříku) a se zpracováním osobních údajů v souvislosti se zájmem o zprostředkování pronájmu a to na dobu 10 let. Zájemce může tento souhlas kdykoliv odvolat a zasílání obchodních sdělení zrušit a to prostřednictvím emailu se zaslaným obchodním sdělením nebo zasláním emailu na kontaktní email zprostředkovatele včetně zrušení souhlasu se zpracováním osobních údajů. Zájemce má možnost seznámit se se zásadami zpracování osobních údajů na webu nelepsimakler.eu/gdpr Zájemce odesláním souhlasí se zasláním případných dalších vhodných nabídek nemovitostí k pronájmu. Nebo předání kontaktních údajů finančnímu poradci, který v souvislosti s pronájmem nemovitosti obstará případné pojištění odpovědnosti za škody způsobené na majetku třetí osoby případně jiné finanční produkty. Tento souhlas můžete kdykoliv bezplatně odvolat zasláním emailu na ferenc@nejlepsimakler.eu s textem „Nepřeji si být nadále kontaktován„.

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.

INFORMACE

PROSÍM NEOPOUŠTĚJTE STRÁNKU PO ODESLÁNÍ DOTAZNÍKU, VYČKEJTE NA PŘESMĚROVÁNÍ DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU