Bc. Lukáš Ferenc - gold

Rezervace prohlídky

zde si můžete rezervovat termín prohlídky nemovitosti k prodeji

Rezervační formulář slouží k poskytnutí základních údajů, které slouží následně makléři k tomu, aby Vás mohl informovat o nových nabídkách podobných nemovitostí, které jste v minulosti poptávali. Tento postup se již několikrát osvědčil a klienti se díky tomu dostali jako první k nabídce prodeje a následné koupi. Odpovězte prosím na několik otázek, díky kterým získáte velkou výhodu před ostatními zájemci, kteří o sobě nejsou ochotni tyto informace sdělit.

Po vyplnění budete automaticky přesměrováni na rezervační stránku, kde si online vyberete termín prohlídky konkrétní nemovitosti, o kterou máte zájem a vyberete si termín, který Vám co nejvíce vyhovuje.

DOTAZNÍK ZÁJEMCE O KOUPI

POUČENÍ: Zájemce o koupi v souladu se zák. č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění, a Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, uděluje souhlas se zasíláním obchodních sdělení zprostředkovatele Bc. Lukáš Ferenc, IČO 88228754, tel.číslo 774739631, email: ferenc@nejlepsimakler.eu (fyzická osoba podnikající zapsaná v živnostenském rejstříku) a se zpracováním osobních údajů v souvislosti se zájmem o zprostředkování prodeje a to na dobu 10 let. Zájemce může tento souhlas kdykoliv odvolat a zasílání obchodních sdělení zrušit a to prostřednictvím emailu se zaslaným obchodním sdělením nebo zasláním emailu na kontaktní email zprostředkovatele včetně zrušení souhlasu se zpracováním osobních údajů. Zájemce má možnost seznámit se se zásadami zpracování osobních údajů na webu nelepsimakler.eu/gdpr Zájemce odesláním souhlasí se zasláním případných dalších vhodných nabídek nemovitostí k prodeji a současně poskytnutí kontaktních údajů třetí straně za účelem nabídky nejvýhodnějšího financování případné koupě nemovitosti smluvnímu finančnímu poradci. Tento souhlas můžete kdykoliv bezplatně odvolat zasláním emailu na ferenc@nejlepsimakler.eu s textem „Nepřeji si být nadále kontaktován„.

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.

INFORMACE

PROSÍM NEOPOUŠTĚJTE STRÁNKU PO ODESLÁNÍ DOTAZNÍKU, VYČKEJTE NA PŘESMĚROVÁNÍ DO REZERVAČNÍHO SYSTÉMU