Bc. Lukáš Ferenc - gold

Nabídka stavebního pozemku k prodeji

Prodej, stavebního pozemku 3477 m², Žalhostice, okr. Litoměřice, Ústecký kraj

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Mám pro Vás investorsky zajímavý prodej stavebního pozemku k o velikosti 3477m2 obec Žalhostice, okres. Litoměřice, Ústecký kraj. Tento pozemek je vhodný Pro výstavbu jednoho nebo i více rodinných domů. 

Zvažovali jste někdy postavit si svůj vysněný dům na prostorné parcele s možností vlastního pěstování ovoce a zeleniny a ještě k tomu ve vinařské obci, ale přitom Vás neláká Morava?

Nabízíme Vám exklusivně k prodeji svažitý pozemek o výměře 3.477 m2 v obci Žalhostice, okres Litoměřice. Tento pozemek se nachází ve velice klidné lokalitě s perfektní dostupností jak do Litoměřic tak Lovosic, mezi nimiž se nachází. Obec se nachází na pravém břehu řeky Labe pod kopcem Radobýl, 3 km od Litoměřic. Jedná se o menší obec, dnes zde trvale bydlí 530 obyvatel. V samotné obci je dostatečná občanská vybavenost ostatní je zajišťováno v Litoměřicích (7 min) nebo Lovosicích (10 min).

Pozemek, který je aktuálně veden jako ovocný sad, avšak na tomto pozemku je možné postavit i rodinný dům o zastavěné ploše až 250 m2, Na vedlejší parcele je již rodinný dům postavěn a je plně připojen k inženýrským sítím. Námi nabízená parcela má již přípojku vody s vodoměrem, dále vybudovanou přípojku el. energie s elektroměrem. V případě využití pozemku k zástavbě bude potřeba dobudovat pouze přípojku kanalizace, případně je možné připojení k plynofikaci.

Další možné využití parcely je vzhledem k její velikosti rozparcelování až na 5 dalších parcel. Stavba rodinného domu je přípustná na pozemku o velikosti nejméně 650 m2. Čímž je atraktivita parcely zajímavá i z investorského hlediska. V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře co nejdříve. S financováním Vám rádi pomůžeme.

Cena pozemku 5.190.000,-

Dokumentace k nemovitosti

Zde si můžete zobrazit podrobné dokumenty vztahující se k nemovitosti jako je List vlastnictví, Vydaná Územně plánovací informace, Územní plán včetně grafického vyobrazení.

Další informace

další náklady

V ceně zahrnuto:

provize RK, právní servis

Technické informace
Plocha pozemku: 3477 m2
Umístění objektu: klidná část obce
Inženýrské sítě: Bude upřesněno
ELEKTŘINA: ANO
PLYN: lze dobudovat přípojku
VODA: ANO
KANALIZACE: lze dobudovat přípojku
Termíny prohlídek

Termíny prohlídek: 

po dohodě a makléřem

Sledujte nás

Tento pozemek je Vám na dosah...

+420 774 739 631

k dispozici od 09:00 – 20:00

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.