Bc. Lukáš Ferenc - gold

nabídka

Neveřejná nabídka - investiční byt v Teplicích

Hledáte investiční nemovitost?

Máme v nabídce neveřejný prodej určený přímému investorovi. 

Nabízíme družstevní byt 2+kk, 40 m2, Teplice, ul. Trnovanská. Kdo ještě v investicích nepůsobí a jsou pro něho Teplice v Čechách neznámou lokalitou, určitě věnujte pozornost této nabídce! Návratnost do 14 let, rychlé zhodnocení vlivem růstu cen v lokalitě a ROI 6.8%? Tak vše toto znamená investování do vhodné nemovitosti. 

V Teplicích je převažuje právě družstevní bydlení. Toto je dáno historicky, kdy bytová družstva převzala původně městské byty. Jedná se o veliká bytová družstva o několika tisících družstevních bytů a jsou stabilní s dobrou finanční bilancí. Není tedy potřeba váhat, zda družstevní byt pořídit. Samozřejmě jsou určitá omezení, která jsou spojená s družstevním vlastnictví, protože fakticky získáváte při koupi družstevního bytu družstevní podíl a ne vlastnické právo. Tedy nevýhodou může být, že takový družstevní byt nelze zastavit pro účely hypotečního úvěru. Avšak nově mohu nabídnout produkt financování družstevního bydlení až do 3,5 mil. Kč se splatností 20 let. 

Pokud jste dočetli až sem, a máte zájem takový investiční byt pořídit, vyplňte kontaktní údaje ve formuláři a já Vám zašlu aktuální nabídku s více informacemi…

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.