Bc. Lukáš Ferenc - gold

Jak si přivydělat za pár minut času a bez vstupních nákladů?

Je to jednoduché, staň se tipařem realitního makléře a vydělávej bez omezení i několik desítek tisíc měsíčně!

Jak mohu začít vydělávat?
Je to jednoduché, stačí pouze a jen chtít...

Filtrování a hledání

Jedna z Vašich dovedností by měla být umět aktivně ovládat zejména sociální sítě a v inzerci umět filtrovat skutečné majitele od realitních makléřů a kanceláří.

Bezpečná kontrola stavu zakázky

Důležité je, aby jste po celou dobu měli přehled o zakázce a tedy jste přesně věděli kdy a v jaké výši můžete očekávat odměnu. Primárně je důležitá spolupráce dlouhodobá a tedy nemusíte mít obavu, že byste o odměnu přišli.

Vedení si statistiky

Je potřebná určitá organizační vlastnost umět si třídit kontakty a umět promptně odpovídat na případné dotazy. Není čeho se obávat, když zrovna některý klient neklapne, jde se dále.

Ovládání sociálních sítí

Pokud jste expert na brouzdání na Facebooku a Instagramu, nebude pro Vás tato činnost žádný problém. Získávání kontaktů je primárně zajišťováno prostřednictvím těchto sítí. Samozřejmě lze kontakty získávat i z okruhu přátel a známých.

Výsledky = peníze

Vaše odměna je závislá na úspěšné přípravě klienta, který bude připraven s realitním makléřem uzavřít smlouvu o zastoupení při prodeji nemovitosti a odměna Vám náleží z realizovaného obchodu - prodané nemovitosti.

Svůj čas si řídíte sami

Je pouze na Vás, kolik času věnujete činnosti tipaře. Podle toho uvidíte, jaké jsou a jaké lze očekávat výsledky. Můžete si vyhradit několik hodin denně, anebo jen pár minut. Vše záleží na Vás.

Jaké jsou reálné výsledky?
0
Oslovených prodávajících
0
Získaných kontaktů pro makléře
0
Uzavřené smlouvy o spolupráci
Jaká je tedy odměna pro tipaře?
Tipař, který předá makléři kontakt, ze kterého bude podepsána zprostředkovatelská smlouva a následně se podaří prodat nemovitost získá 20% z celkové provize
demonstrativní případ:

Zajistíte kontakt na klienta, který prodává nemovitost. Bude se jednat o byt v Praze o velikosti 2+kk s lodžií, jehož prodejní cena bude 5.200.000,- Kč. 

Provize se pohybuje v rozmezí 3% – 7%. Přesné určení je vždy na makléři, který zvolí správné nastavení prodejní ceny včetně provize, tak aby byl obchod realizovatelný a úspěšný. Pokud budeme počítat nižší procentuální výši provize 3%, tak z celkové prodejní ceny činní provize makléře 156.000,- Kč. Z této částky musí makléř uhradit náklady spojené se zakázkou za inzerci, služby advokáta, cestovné na prohlídky, atp. Zpravidla se jedná o 10.000 – 20.000,- Kč. Tedy po odečtu je čistá provize 136.000,- Kč, kterou makléř zdaní, ale Vaše odměna se již počítá z této částky, tedy čistá Vaše odměna na dřevo činní 27.200,- Kč. Takovou odměnu získáte pouze za předání kontaktu a doporučení makléře. Není to skvělé? 

Není to skvělé? 

Jak si chválí spolupráci současní tipaři?
Jana Svobodová
Jana Svobodová
@janasvob
Read More
Jsem na mateřské dovolené a tak je pro mě přivýdělek nutný. Díky předávaní tipů panu Ferencovi si vydělám kolem 7.000,- Kč měsíčně, pokud to rozpočítám za minulý rok. Je to skvělé a to trávím pouze 30 minut denně brouzdáním v inzerci. Děkuji Lukáši za tuto skvělou příležitost!
Kateřina Zajíčková
Kateřina Zajíčková
@Katka.Zajickova
Read More
Díky tomuto přivýdělku jsem se naučila místo zbytečného brouzdání na Facebooku dělat něco, co mi vydělá slušné peníze. Díky tomu jsme si užili s manželem slušnou dovolenou a nakoupili dárky na Vánoce. Díky Lukáši!
Petr Kořínek
Petr Kořínek@Kor.Pet
Read More
Nečekal jsem, že si při studiu můžu takto jednoduše vydělat, aniž bych musel na brigádu do McDonalda. Skvělé a hlavně mě to baví.
Previous
Next
Jak a kdy mohu začít?

1. Vyhledejte na facebooku v prodejní skupině týkající se nemovitostí přímo majitele, který se zde snaží svou nemovitost nabídnout. Obdobně můžete hledat také na Marketplace ve Facebooku, nebo např. na Bazoš.cz.

2. Pokud najdu vhodné prodávajícího (majitele), zdůrazňuji, že je nutné hledat přímého majitele, který prodává nemovitost a také zjistit, zda již nevyužívá služeb realitní kanceláře. Toto je důležitý bod, protože pokud budete psát makléřům, bude to jen ztráta času a neponese to žádné ovoce. Pokud již například majitel má podepsanou výhradní nebo exklusivní smlouvu s jinou realitní kanceláří, nemůže již prodávat s námi. Musel by současné realitní kanceláři totiž uhradit provizi. 

3. Majitel – prodávající s Vámi komunikuje. To je skvělá zpráva, už jste na polovině cesty k úspěchu. Nekomunikující prodávající možná jen právě nemá čas a je dobré se mu připomenout následující den. Pokud Vám dá jasně najevo, že nemá zájem, je čas komunikaci ukončit a zkusit někoho jiného.

4. Prodávající zatím prodej zkouší sám, ale uvažuje o tom, že by zkusil prodej přes zkušeného realitního makléře. Výborně. Zeptejte se ho na telefonní kontakt a na to, zda mu může makléř zavolat. Pokud souhlasí, stačí mi např. na messenger poslat jeho telefonní číslo a já se s ním spojím. Můžete mu poslat odkaz na můj web, zejména na reference od mých spokojených klientů, aby měl čas si o mne něco zjistit. Odkaz je v horní liště v záložce „REFERENCE“

5. Následuje kontaktování, domluvení osobní schůzky, domluva na realizaci prodeje nemovitosti a podepsání smlouvy o spolupráci při prodeji. Pak už jen stačí sledovat můj web a stav zakázky, zda se podaří najít kupce, změní se v kartě prodej náhledový obrázek na stav „Rezervováno“ a pak už následuje jen podpis kupních smluv a zápis na Katastru nemovitostí. Po tomto procesu již nic nebrání vyúčtovat provizi a domluvit se na předání odměny. 

Co mám vlastně psát prodávajícím?
To už bude o Vaší kreativitě...

Můžete však zkusit tento nebo obdobný text, který některým tipařům dobře funguje…

Závěrem důležité sdělení týkající se lokality, kde působíme...

Vzhledem k tomu, že se zaměřujeme pouze na oblast Praha a okolí (bezprostřední okolí s dojezdovou vzdáleností 30 min. od Prahy), tak by Vaše tipy měli směřovat na prodávající z těchto lokalit, tedy nemovitost by se měla nacházet v této lokalitě. 

Dále se soustředíme také na oblast Severních Čech, zejména Teplice, Ústí nad Labem, případně i Most. Tipy z jiných lokalit nebudou přijímány a toto mějte vždy na paměti!

Tipy z Prahy a okolí můžete předávat zde prostřednictvím Whatsapp nebo pošlete sms.

Praha a okolí

Bc. Lukáš Ferenc

Tel.č.: 774 739 631

Teplice, Ústí nad Labem, Most

Tel.č.: 606 267 173

Chcete mít jistotu, že Vám odměna bude vyplacena?
Níže vyplňte Vaše osobní údaje a bude Vám vygenerována tipařská dohoda, kterou Vám elektronicky zašleme...

//
den / měsíc / rok
Uveďte dnešní datum
Přivýdělek nikdy nebyl tak jednoduchý a dostupný

Připojte se k dalším spokojeným tipařům a proměňte tak své sny v realitu…

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.