Ceník služeb

Zde naleznete ceník dodatkových služeb, které jako realitní zprostředkovatel účtuji pro lepší představu cen poskytnutých služeb

Osobní jednání s makléřem

Někdy je potřebná účast makléře na místě. Všechna setkání a jednání jsou vždy v ceně provize. Avšak pokud se jedná jen o konzultaci, kdy následně s pronájmem či prodejem nebudete chtít pomoci tak pokud se nedohodneme jinak, tak má osobní účast a pomoc je hrazena paušálně 500,- Kč / hodina. Všechny následující položky jsou vyčísleny a platné pouze v případě, že nebude realizován prodej či pronájem. Jinak jsou částky za jednotlivé úkony v ceně provize.

Práce se zakázkou

Toto obsahuje čas strávený zpracováním nabídky inzerce. Obsahuje práci spočívající v doplnění obsahu textu inzerce, export na realitní portály a zveřejnění na interním webu. Paušálně je stanoveno na 2.000,- Kč.

Zpracování fotografií a videa

Toto je nejnáročnější složka přípravy zakázky. Paušálně je stanoveno, že pořízení úprava fotografií činní 3.000,- Kč, videa 1.000,- Kč, půdorys 3D 500,- Kč.

Zpracování dodatku k nájemní smlouvě

Zpracování dodatku k nájemní smlouvě s ohledem na prodloužení doby nájmu je pro klienty, jejich nemovitost byla pronajata využitím mých služeb ZDARMA. V případě požadavků na další úpravy, začlenění inflační doložky a navýšení nájemného je zpoplatněno částkou 1.000,- Kč. 

Provedené prohlídky

Stejně tak je v ceně provize obsažena úhrada spojená s dopravou makléře na místo a provedení prohlídky na místě. Pokud však z nějakého důvodu přerušíme poskytování služeb definovaných smlouvou, tak je cena prohlídky stanovena paušálem pro osobní jednání makléře tedy 500,- Kč / hodina + doprava na místo (1km/ 10 Kč od bydliště Praha - Barrandov.

Inzerce

Inzerce něco stojí a to i realitního makléře. Pokud nedojde k realizaci prodeje či pronájmu, náklad spojený s inzercí činní 1.000,- Kč / zakázka.

Tržní odhad ceny nemovitosti

Zpracování tržního odhadu ceny nemovitosti pro účely následné inzerce za tuto částku je zpoplatněno při individuálním požadavku na částku 3.000,- Kč a s osobní účastí + cena dopravy makléře. 

Tento odhad lze také zpracovat pro účely dědického řízení pro Notáře což je považováno za dostačující ocenění nemovitosti pro tyto účely.

Bc. Lukáš Ferenc

Lukáš Ferenc, poskytování realitních služeb v oblasti prodeje a pronájmů nekomerčních nemovitostí. Pro spolupráci mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit.

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

close

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.