Bc. Lukáš Ferenc - gold

Ceník služeb

Zde naleznete ceník dodatkových služeb, které jako realitní zprostředkovatel účtuji pro lepší představu cen poskytnutých služeb

Osobní jednání s makléřem

Někdy je potřebná účast makléře na místě. Všechna setkání a jednání jsou vždy v ceně provize. Avšak pokud se jedná jen o konzultaci, kdy následně s pronájmem či prodejem nebudete chtít pomoci tak pokud se nedohodneme jinak, tak má osobní účast a pomoc je hrazena paušálně 500,- Kč / hodina. Všechny následující položky jsou vyčísleny a platné pouze v případě, že nebude realizován prodej či pronájem. Jinak jsou částky za jednotlivé úkony v ceně provize.

Práce se zakázkou

Toto obsahuje čas strávený zpracováním nabídky inzerce. Obsahuje práci spočívající v doplnění obsahu textu inzerce, export na realitní portály a zveřejnění na interním webu. Paušálně je stanoveno na 2.000,- Kč.

Zpracování fotografií a videa

Toto je nejnáročnější složka přípravy zakázky. Paušálně je stanoveno, že pořízení úprava fotografií činní 3.000,- Kč, videa 1.000,- Kč, půdorys 3D 500,- Kč.

Zpracování dodatku k nájemní smlouvě

Zpracování dodatku k nájemní smlouvě s ohledem na prodloužení doby nájmu je pro klienty, jejich nemovitost byla pronajata využitím mých služeb ZDARMA. V případě požadavků na další úpravy, začlenění inflační doložky a navýšení nájemného je zpoplatněno částkou 1.000,- Kč. 

Provedené prohlídky

Stejně tak je v ceně provize obsažena úhrada spojená s dopravou makléře na místo a provedení prohlídky na místě. Pokud však z nějakého důvodu přerušíme poskytování služeb definovaných smlouvou, tak je cena prohlídky stanovena paušálem pro osobní jednání makléře tedy 500,- Kč / hodina + doprava na místo (1km/ 10 Kč od bydliště Praha - Barrandov.

Inzerce

Inzerce něco stojí a to i realitního makléře. Pokud nedojde k realizaci prodeje či pronájmu, náklad spojený s inzercí činní 3.500,- Kč / zakázka.

Tržní odhad ceny nemovitosti

Zpracování tržního odhadu ceny nemovitosti pro účely následné inzerce za tuto částku je zpoplatněno při individuálním požadavku na částku 3.000,- Kč a s osobní účastí + cena dopravy makléře. 

Tento odhad lze také zpracovat pro účely dědického řízení pro Notáře což je považováno za dostačující ocenění nemovitosti pro tyto účely.

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.