Bc. Lukáš Ferenc - gold

Karta nemovitosti

REZERVOVÁNO - Prodej rodinného domu 3+1 o velikosti 98 m2, Zdiby - Veltěž

Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Jeho podlahová plocha činní 98m2. Dům se nachází v centru obce Zdiby-Veltěž a tedy v perfektní dojezdové vzdálenosti pouhých 15km do centra Prahy mimo špičku. V domě proběhla celková zdařilá rekonstrukce. V přízemí je kvalitní dlažba s podlahovým vytápěním, sádrokartonové stropy, příčky z porothermu, štukové omítky, sanita, obklady, rozvody vody a elektřiny. V 1.patře je řešeno vytápění pomocí radiátorů, které zajišťuje plynový kotel včetně ohřevu teplé vody. Do domu byly navedeny inženýrské sítě a to gravitační kanalizace, elektřina, voda, plyn. Velikým plusem je i kopaná studna do hloubky přes 20 metrů. V nemovitosti probíhají již závěrečné úpravy zahrady. Vážnému zájemci bude dům kompletně dokončen včetně zahrady dle přání kupujícího. V přízemí domu se nachází kuchyně, chodba se kterou je propojen obývací pokoj, komora, toaleta s koupelnou a schodiště. v 1.patře je ložnice, dětský pokoj, chodba a druhá koupelna s toaletou. Zevnějšek domu je také po kompletní rekonstrukci nalezneme zde zateplení domu včetně silikonových omítek, nová okna včetně dveří a střechy. Příjezdová cesta nabízí možnost parkování a jsou zde i nová vrata s elektrickým ovládáním.
Nemovitost nabízí perfektní dopravní dostupnost. Zastávka autobusu MHD 50m chůzí, v okolí je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, zdravotní středisko, restaurace, pošta, potraviny, obchody, supermarket LIDL v blízké dojezdové vzdálenosti autem.
U této nemovitosti Vám rádi pomůžeme s financováním. Doporučujeme prohlídku nemovitosti nabízí se za cenu bytu v Praze.

Momentálně inzerujeme nemovitost ve třídě PENB „G“, a to z důvodu, že prozatím nebyl vyhotoven štítek energetické náročnosti. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. 

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.