Bc. Lukáš Ferenc - gold

Nabídka stavebního pozemku k prodeji

Prodej, zahrady 406 m², Libušín, okr. Kladno ,

Fotogalerie

Popis nemovitosti

Nemáte místo, kde byste mohli užívat klidu a relaxace, nebo případně vypěstovat i nějaký ten kousek ovoce či zeleniny? Nabízíme Vám k prodeji částečně oplocenou zahradu o výměře 406 m2 na okraji Libušína

Pozemek se nachází v klidné části obce a je možné využít jej k zástavbě pro rodinnou rekreaci se zastavěnou plochou maximálně do 40 m2. Pozemek se nachází dle územního plánu v území plochy pro bydlení, avšak vzhledem ke své velikosti neumožňuje zastavět např. rodinným domem pro účely trvalého bydlení. Nabízí se však do budoucna možnost spekulace a dokoupení potřebných 94 m2 ze sousedních parcel od soukromých vlastníků či obce, pak by již podmínky výstavby pozemek splňoval pro výstavbu rodinného domku o 120 m2.

Má uzamykatelnou vjezdovou bránou. Z ulice U Vodárny vede k pozemku nezpevněná příjezdová cesta. Tato komunikace je obecní. V dosahu (cca 200 m) je autobusová zastávka „Černá zem“, odkud jezdí autobusy do Smečna, Kladna a Prahy. Pozemek je v mírném svahu, elektřina je zavedena na hranici pozemku. Zahrada nabízí vzrostlé stromy a keře, třešeň, dub, lípa, smrk, líska a šeřík. Stromy zajišťují příjemný stín. Blízko je i dětské hřiště. Kladno – Rozdělov je vzdáleno cca 5 km, do centra je to 9 km. Volné ihned, prohlídky po dohodě s makléřem.

Cena pozemku 1.090.000,-

Dokumentace k nemovitosti

Zde si můžete zobrazit podrobné dokumenty vztahující se k nemovitosti jako je List vlastnictví, Vydaná Územně plánovací informace, Územní plán včetně grafického vyobrazení.

Další informace

další náklady

V ceně zahrnuto:

provize RK, právní servis

Technické informace
Plocha pozemku: 406 m2
Umístění objektu: klidná část obce
Inženýrské sítě: Bude upřesněno
ELEKTŘINA: ANO
PLYN: ?
VODA: ?
KANALIZACE:?
Termíny prohlídek

Termíny prohlídek: 

po dohodě, zpravidla o víkendu.

Sledujte nás

Tento pozemek je Vám na dosah...

+420 774 739 631

k dispozici od 09:00 – 20:00

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.