Bc. Lukáš Ferenc - gold

Pronájem, byt 1+kk, 36 m2, Praha 5 - Hlubočepy, ul. Devonská

Popis nemovitosti:

Hledáte levný byt na Barrandově s nájmem za 12.000,- Kč? Vyhovuje Vám 1+kk v klidném bytovém domě hned u tramvaje Geologická? Tady ho máte…Nabízíme Vám k pronájmu byt 1+kk o velikosti 36 m2, který je umístěn novostavbě ve 4NP, na ulici Devonská, Praha 5 – Barrandov. I když se jedná o garsoniéru, vzhledem k velikosti je příjemně prostorný, vzdušný a nabízí pěkný výhled. Momentálně, tak jak je zřejmé z fotografií je v bytě menší kuchyňská linka, avšak před zahájením pronájmu bude instalována nová moderní bílá Kuchyňská linka s troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V bytě může být ponechán malý jídelní stůl se dvěma židlemi, policový regál a rozkládací pohovka, nebo po domluvě může být tento nábytek odstěhován. V prostorné koupelně pak nalezneme sprchový kout, toaletu, umyvadlo se zrcadlem a topné těleso pro sušení ručníků. Předsíň je také velice prostorná a po domluvě je možné zde pořídit šatní skříň.

Předností je určitě také jeho umístění s veškerou občanskou vybaveností. V ulici se nachází prodejna potravin a v docházkové vzdálenosti pak prodejna Lidl, případně Billa. Autobusová či tramvajová zastávka Geologická je vzdálena pouhých 5 minut chůze. Parkování je možné před domem a bez jakýchkoliv komplikací i ve večerní době. Tento byt vřele doporučuji a je ideální pro jednu osobu nebo případně pár. Pro prohlídku tohoto bytu volejte makléři kdykoliv. Termín nastěhování je předběžně plánován nejdříve k 1.4.2021.

Energetický štítek budovy není k dispozici a proto je zařazen inzerát v kategorii „G“.  Vzhledem k velikosti bytu je ideální k bydlení pro 1–2 osoby. Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě s makléřem nebo prostřednictvím online rezervace po kliknutí na tlačítko níže…

provize RK se nehradí!!!

+ kauce 24.000,- Kč

+ poplatky 2.100,- Kč (vodné, stočné, teplo, odpad,  ostatní poplatky související s provozem bytu)

+ elektřina (převádí se na nájemce) cca 400,- Kč

Náklady před podpisem nájemní smlouvy: 38.100,- Kč (12.000 první nájemné, poplatky 2.100,- Kč, kauce 24.000,- Kč) 

Termíny prohlídek jsou stanoveny takto: prozatím na: neděle vždy od 10.00 hod do 11:30 hod.  

Na prohlídku se můžete registrovat pohodlně online po kliknutí na tlačítko níže…

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.