Bc. Lukáš Ferenc - gold

Nabídka bytu k prodeji - družstevní byt

Prodej, bytu 2+1/L, 50 m², Teplice - Řetenice, ul. V Břízkách

Fotogalerie

Exklusivně Vám nabízíme byt o dispozici 2+1 s lodžií o celkové ploše 50 m², který se nachází ve 3.NP tedy 2.patře cihlového bytového domu. Součástí prodeje jsou také dvě sklepní kóje, které náleží k bytu. Byt se skládá z obývacího pokoje s výhledem na Krušné hory (sever), ložnice s okny na jižní světovou stranu, samostatná kuchyně včetně příslušenstvím, koupelna s rohovou vanou a samostatná oddělená toaleta.

Byt prošel v minulosti celkovou rekonstrukcí, jádro je zděné, rozvody elektřiny jsou kompletně v mědi. Podlahy jsou z velice kvalitní a odolné plovoucí podlahy bez poškození, dále jsou snížené stropy sádrokartonovým podhledem s bodovými světly. Byt se nabízí včetně vybavení a nábytku, který je patrný z fotografií.

Dům taktéž prošel celkovou revitalizací, osazeny byly plastová okna a současně dům dosahuje v rámci energetické náročnosti budovy na písmeno „C“ a vyhovuje tak dnešním standardům.

Jedná se o velice žádanou lokalitu Řetenice, kde v bezprostředním okolí naleznete veškerou občanskou vybavenost, jako Škola, školka, zdravotní středisko – Poliklinika a Nemocnice, restaurace, obchody atd. Výhodou je také mnoho možností pro parkování vozidla buď přímo před domem, nebo v okolních ulicích, které nejsou tak vytíženy. V případě zájmu je k bytu možné také pořídit garáž, která se nachází ihned vedle domu. Bližší podrobnosti Vám rád sdělí makléř osobně nebo telefonicky.

Jedná se o družstevní byt, jehož měsíční náklady činní včetně služeb 3.838,– Kč a je možné tento byt pořídit pro účely následného pronajímání jako investiční nemovitost. S financováním Vám rádi pomůžeme. Kontaktujte makléře co nejdříve.

Cena včetně provize, právního servisu

1.620.000,- Kč

Dokumentace k nemovitosti

Zde si můžete zobrazit podrobné dokumenty vztahující se k nemovitosti jako je List vlastnictví, Předpis vyúčtování poplatků

Další informace

další náklady

V ceně zahrnuto:

provize RK, právní servis

Poplatky spojené s užíváním bytu

Nájemné a zálohy a poplatky (voda, teplá voda, teplo, odpad, spol. elektřina, výtah, úklid, pojištění) celkem 3.838,- Kč

CELKOVÉ NÁKLADY ČINÍ 3.838,- KČ + (elekřina)

 

Technické informace
K nastěhování od: 1.4.2022
Plocha podlahová: 48 m2
Plocha lodžie: 2 m2
Plocha sklepa: 2x 3 m2
Podlaží: 3. podlaží z 3 podlaží 
Stav objektu: velmi dobrý
Konstrukce: cihlová, 
Umístění objektu: klidná část obce
Stáří objektu: 1963
Rok rekonstrukce: 2012
Počet bytů v domě: 9
Vydaný certifikát: C – vyhovující
Termíny prohlídek

Termíny prohlídek: 

Po telefonické domluvě s asistentem Ondřejem Trojánkem

Sledujte nás

Tento byt je Vám na dosah...

+420 774 739 631

k dispozici od 09:00 – 20:00

ODBĚR NEWSLETTERU

PŘIHLAŠTE SE K ODBĚRU NOVÝCH NABÍDEK A ČLÁNKŮ A UŽ NIKDY NEZMEŠKÁTE NOVOU NABÍDKU ...

Neodesíláme spam! Přečtěte si naše podmínky GDPR pro více informací.