fbpx

Karta nemovitosti

Prodej rodinného domu 4+kk, Řepín, okr. Mělník

Popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji menší rodinný dům o dispozici 4+kk a podlahové ploše 70 m2. Jedná se o samostatně stojící stavbu na vlastním pozemku o celkové velikosti 379 m2. V přízemí se nachází předsíň, dále kuchyň s obývacím pokojem. Z kuchyně vedou dveře do koupelny a z obývacího pokoje je dále vchod do dětského pokoje a ložnice. Dům využívá jako obytnou část i půdní prostor jako další dětský pokoj a na druhé straně se nachází úložný prostor. Půdní vestavba je přístupná po dřevěném schodišti z ložnice a je o velikosti podlahové plochy 19 m2, avšak využitelnost této plochy je omezená díky střešním šikminám sedlové střechy. Jako benefit poslouží při teplých večerech také zastřešená pergola s posezením a krásným výhledem na zahradu, která je příjemně udržována a nabízí velice kvalitní půdu a vláhu i pro pěstování některých plodin dle Vašeho vkusu. Jako další výhoda se nabízí také možnost parkování v řadových garážích, které jsou umístěny zhruba 100 m od domu. Garáž v osobním vlastnictví je součástí prodeje a je o velikosti š. 2,4 x d. 5,8 m. Dům prošel za posledních 10 let průběžně celkovou rekonstrukcí. Jedná se o cihlovou stavbu se zateplením, které poskytuje velice dobré termoizolační vlastnosti. Nad kuchyní se nacházejí dvě střešní okna, která osvětlují nejen pracovní prostor kuchyňské linky, ale vnáší světlo i do obývacího pokoje. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem a ohřev vody el. bojlerem. Je zde tarif ČEZ 20+4, což zajišťuje nízké náklady na provoz. V zimním nebo přechodném období je jako vhodná varianta také vytápění krbovými kamny, která vnesou příjemné teplo do všech prostor celého domu a není tak nutné topit prostřednictvím el. kotle. Vše je plně funkční a připravené pro nového majitele. V obci je většinová občanská vybavenost jako lékař, mateřská škola, 1. stupeň základní školy, obchod, pošta, sportoviště. V obci není zaveden zemní plyn. Je zde i dobrá dopravní obslužnost. Mělník je vzdálen 20 min. jízdy automobilem a do Prahy Čakovic se dostanete za 33 minut a na Černý most za 45 min. Jedná se o velice klidné a krásné bezstarostné bydlení. V případě zájmu kontaktujte makléře a co nejdříve si domluvte prohlídku. Při rychlém jednání je možná výrazná sleva.

Momentálně inzerujeme nemovitost ve třídě PENB „G“, a to z důvodu, že prozatím nebyl vyhotoven štítek energetické náročnosti. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. 

Lukáš Ferenc

Lukáš Ferenc, poskytování realitních služeb v oblasti prodeje a pronájmů nekomerčních nemovitostí. Pro spolupráci mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit.

Newsletter

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.

close

Chci odebírat novinky a články tohoto webu