Karta nemovitosti

Prodej stavebního pozemku o výměře 3430 m2 v Proboštově, okr. Teplice

Popis nemovitosti:

Nabízíme Vám k prodeji velice lukrativní pozemek o celkové výměře 3430 m2, který je veden v územním plánu celý jako stavební pozemek. Jedná se o jeden z posledních pozemků v Proboštově, který lze pořídit. Pozemek je kompletně zastavitelný. Je vydaný územní souhlas na terénní úpravy a stavbu oplocení. Prodej pozemku upřednostňujeme jako celek, nový majitel si případně může pozemek rozdělit na více parcel. Jedna z možností je rozdělení, tak jak je graficky znázorněno na obrázku ve fotogalerii. Znázornění je pouze orientační a nevychází z přesného odborného měření. Možností je tedy rozdělení pozemku na pozemek “A” o velikosti cca 993 m2 s cenou 1.735.000,- Kč, pozemek “B” o velikosti 1132 m2 s cenou 1.977.000,- Kč a pozemek “C” o velikosti 1395 m2 s cenou 2.437.000,- Kč. Velikou výhodou tohoto pozemku je mírná svažitost. Inženýrské sítě se nachází u hranice pozemku a samozřejmostí je i poskytovatel internetových služeb. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Za pozemkem je les, kde se v budoucnu stavět nebude, což zaručuje příjemné a klidné bydlení.
V Proboštově najdeme veškerou občanskou vybavenost (lékaře, mateřskou školku apod.) Výhodou je perfektní dostupnost do města Teplice – dojezd pouze 10min.
V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s financováním.
Doporučujeme prohlídku pozemku, je to ideální příležitost pro stavbu Vašeho rodinného domku a luxusní bydlení v přírodě.

Lukáš Ferenc

Lukáš Ferenc, poskytování realitních služeb v oblasti prodeje a pronájmů nekomerčních nemovitostí. Pro spolupráci mě neváhejte kontaktovat. Budu se těšit.

Newsletter

© 2018 VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. BEZ SOUHLASU NENÍ POVOLENO JAKKOLIV KOPÍROVAT A ŠÍRIT OBSAH TOHOTO WEBU.